Červen 2012

15. a 16. den - vysněná výhra

30. června 2012 v 16:03
15.den - NIC

16.den - vysněná výhra

Další soutěž o imunitu je tu! Pelújanů bylo o dva víc, seděli Michala a Predátor. Výzva byla taková, že tři z každého kmene běželi do vody a tam našli celkm 7 dílů skládačky. Ty museli po jednom donést na břeh a zbylí dva to museli poskládat. Za Pelúj běhali Nikola, Petr a Filip a za Shikaf běhali Romana, Tina a Michal. Pelújané měli na začátku mírný náskok, ale Jana a Josef byli rychlejší ve skládání a to bylo rozhodující.

SHIKAF
day 16

Shikaf už potřebovali vyhrát. Nesměli si dovolit stratit dalšího člena. Byla to vlastné záchrana pro neoblíbenou Tinu.

PELÚJ
day 16

S Nikolou to nevypadá moc dobře. Petr, Bohuslav a Filip mají spojenectví a na kmenovce se ji chystají vyloučit.

KMENOVÁ RADA - PELÚJ
day 16

Nikola už asi opravdu neměla šanci.
Hlasování:
Petr, Bohuslav, Filip a René pro Nikolu
Nikola, Zora a Michala pro Petra
Nikola, tribe spoken. It's time to leave.

14.den -sladcí a slaní

29. června 2012 v 10:30
Další souboj o odměnu je tu. Tentokrát se hrálo o možnost pořádně se umejt. Jalikož se soutěžící pořídně neumyli už dva týdny, byl to velký boj. 2 z Pelúj museli sedět a museli to být kluci, aby byli poččty vyrovnané. Sedli si Petr a Filip. Výzva byla taková, že nad vodou na krohové desce se střetli dva soutěžící a měli za úkol schodit toho druhého. Který kmen jich nakonec schodil víc, vyhrál. Jak už se stako zvykem, Shikaf opět vyhráli odměnu.

SHIKAF
day 14

Sprcha byla hned na pláži kde se soutěžilo. Shikafané se myli a byli šťastní, že vyhráli. Ví ale, že když budou vyhrávat jen odměny, dlouho tu nevydrží. Ale co to, Mychal si sundal plavky! Tina už to ale přehání. Chce aby šli všichni ven ze sprchy, aby tam mohla být sama. Dost ostatní naštvala a byla z toho hádka. Tina zašíná být v Shikaf dost neoblíbená.

PELÚJ
day 14

Pelújany to dost štvalo, když museli zůstat na pláži a koukat, kal si Shikafané užívají. Nikola všem říkala, že je to jedno, že se můžou umejt u rybníku. Nemyslela to zle, ale většina kmene si to tak vzala a říkali že je blbá, že oni mají čistou vodu a že v rybníku je špinavá...

KOMU FANDÍTE???

13.den -florbal

29. června 2012 v 10:15
Dnes se hrála další výzva o imunitu. Tentokrát se hrál florbal. Kdo dal dřív 5 gólů, vyhrál. Pelúj se dnes vůbec nedařilo. Shikafané je roznesli na kopytech výhrou 5:1.

SHIKAF
day 13

V Shikaf vládly smíšené pocity. Byli šťastní z minulého dne, ale zároveň smutní, protože prohráli imunitu a večer musí na kmenovku a někoho vyřadit.


PELÚJ
day 13

Pelújané udělali co potřebovali. Vyhráli výzvu o imunitu. Bohuslavovi hrabalo a začal tancovat. A ostatní nakonec taky tancovali a taky u toho zpívali. V Pelúj dnes byla sranda. Jenom Nikola všechny naštvala když řekla, že s nima tancovat nebude, že jsou

KMENOVÁ RADA - SHIKAF
day 13

Janě se podařilo utvořit spojenectví s Michalem a Josefem. Romana a Tina o tom nevěděli.
Hlasování
Jana, Michal a Josef pro Alenu
Roma na a Tina pro Janu
Alena pro Tinu.
Alena, tribe spoken. It's time to leave.

KOHO BYSTE VYŘADILI VY???
KOHO NEJVÍC NESNÁŠÍTE???

11. a 12.den -soutěž o výlet

26. června 2012 v 20:43
11.den -NIC

12.den

Dnes byla další vžzva o odměnu. Odměnou byl tentokrát výlet do jedné tamní vesnice, kde dostanou najíst. Shikaf si tu možnost nenechali ujít. Pelúj byli dobří, ale na Shikaf nestačili.

SHIKAF
day 12
Ihned po tom co vyhráli nasedli do lodi a odpluli. Když dopluli na místo a vylezli z lodi, tamější obyvatelé je odvedli do vesnice a dali jim najíst a dostali i pivo, takže byla sranda.

PELÚJ
day 12

Všichni byli smutní, ale nehádali se. Smířili se s tím. Ví ale, že příští výzvu musí vyhrát. Hlavu na špalku mají holky, protože kluci utvořili alianci. No mají štěstí že tohle byla odměna.

TAK KOMU FANDÍTE???
(Já vím Missi, Filip a Tina :-))

10.den -další z kola ven

25. června 2012 v 13:42
Dnes se uskutečnila další výzva o imunitu. V této výzvě šlo o důvěru. Kařdý kmen si zvolil člena, který navigoval. Ostatní museli mít zavázané oči. Navigátor je musel po jednom dovést k různě rozházenym dílům skládačky a zase zpět. Těch bylo celkem 5. Potom si všichni rozvázali oči a začali skládat. Za Shikaf navigovala Jana a za Pelúj Predátor. Pelúj to dnes vůbec nešlo. Shikaf měli už od začátku náskok a nakonec vyhráli.

SHIKAF
day 10

Shikafané byli šťastní. Konečně nemusí na kmenovou radu. Jana s Alenou mají 3 dny v táboře ještě jasné.

PELÚJ
day 10

Pelújané byli naštvaní. Musí na kmenovou radu a někoho vyloučit. Hlavu na špalku má Fretka, protože už všechny několik dni štve. Ona si ale myslí že je vedoucí a že je v bezpečí.

KMENOVÁ RADA -PELÚJ
day 10

Dnes to bylo celkem jasné. Fretka se už zachránit nemohla.
Hlasování
Všichni pro Fretku
Fretka pro Petra
Fretka, tribe spoken. It's time to leave.

UŽ MÁTE OBLÍBENÝ KMEN???

8. a 9.den-na ryby

22. června 2012 v 20:32
8.den
Dnes se hrálo o odměnu a to bylo rybářské náčiní. Vyhráli Shikaf.

PELÚJ
day 8

Fretka byla dost naštvana a všem nadávala a vyčítala co dělali špatně. Jasně že ostatnim to taky vadilo, ale Fretka je už je fakt štvala.

SHIKAF
day

Shikafané byli šťastní, že vyhráli a hned šli do vody vyzkoušet jestli něco uloví. Ale co se nestalo. Tina převrhla loď a všechno spadlo hluboko na dno. Ostatní když se to dozvěděli byli dost naštvaní. Aby taky ne! Nestihli s tim ulovit ani jednu podělanou rybu. A to jenom kvůli Tině.

Dnešní den byl opravdu plný hádek. Oba kmeny mají vedoucí. Ale ne moc oblíbené.

9.den- NIC

UŽ NĚKOMU FANDÍTE???

6.a 7.den -jízda na prkně

20. června 2012 v 16:26
6.den se nic nedělo. Žádná výzva ani nic důležitého.

7.den
Dnes se uskutečnil druhý souboj o imunitu. Úkolem bylo sjet na pekně po kopečku z písku, tam vzít klacek ve své barvě a běžet spět. Takhle jeli 4krát. Zbylí 3 museli klacek hodit co nejdál. Kdo dohodil nejdál, vyhrál imunitu. V Pelúj bylo o jednoho víc. Petr sedět nemohl, proto seděla Nikola. Za Shikaf se klouzali Michal, Josef, Jeoš a Tina. Házely Jana, Romana, a Alena. Za Pelúj jezdili Petr, Bohuslav, Michala a Zora. Házeli Fretka, Filip a Predátor. Romana hodila daleko, ale na Fretku neměla. Pelúj opět vyhrávají.

PELÚJ
day 7

Fretka se před výzvou snaažila všechny povzbudit, aby zase vyhráli. Povedlo se. Petr uzavřel spojenectví s Bohuslavem, Filipem a Predátorem.

SHIKAF
day 7

Jana a Alena se před výzvou také snažily ostatní povzbudit. Ví, že když prohrajou poletí jedna nebo druhá. Nebo Leoš, protože ta ruka nevipadá moc dobře a všem furt říká, jak chce domu.

KMENOVÁ RADA -SHIKAF
day 7

Nic tak výjmečného to nebylo.
Hlasování:
Jana a Alena pro Romanu
Leoš pro Alenu
Romana, Tina, Michal a Josef pro Leoše
Leoš, tribe spoken. It's time to leave.

5.den -lepší pohodlí

19. června 2012 v 16:16
Dnes se hrálo o odměnu a tou byly dvě židle a stůl do tábora. Výzva byla založena na rychlosti. Soutěžící museli běhat bahnem přes překážky a vždy najít 1 díl skládačky. Ta měla celkam 10 dílů. Tu museli potom složit. Vyhráli Pelúj. (seděl Petr)

SHIKAF
day 5

Všichni jsou podráždění a smutní. Kdo by taky nebyl. Nejhůře na tom jsou Jana s Alenou a taky Leoš. Jana s Alenou protože ví, že když to takhle půjde dál, vyladnou. Leoš protože si zranil ruku.

PELÚJ
day 5

Fretka si sedla na židli, na druhou si dala nohy a nechtěla tam nikoho pustit. Nakonec ji Filip a Predátor museli doslova vyhodit aby si mohli vůbec sednout. Chtěli tam být všichni ale židle byly jen dvě. Byla z toho hádla.


UŽ MÁTE OBLÍBENÉHO SOUTĚŽÍCÍHO?

4.den -předčasné sloučení

17. června 2012 v 15:47
Dnes se ze 4 kmenů staly dva. Pelúj a Shikaf.
Pelúj: Michala, Zora, Nikola, Fretka, Petr, Bohuslav, Filip, René
Shikaf: Jana, Romana, Alena, Tina, Michal, Josef, Leoš

SHIKAF
day 4

Michal, Josef a Leoš se cítí špatně, protože jsou tři a holky z původního Pelúj jsou 4. Ale zjistili, že Tina není s nikým ve spojenectví, a pokusili se ji přemluvit, aby byla s nima. To ji nemuseli říkat dvakrát. Jana a Alena mají teď hlavu na špalku, protože Romana se opět spojila s Tinou a s klukama.

PELÚJ
day 4

Ve kmeni Pelúj má zatím hlavu na špalku Petr, protože je jediný zástupce původního Shikaf. Může se ale stát, že se s někým spojí.

Stát se může cokoliv. Všechno ukáže čas.

3.den -síla spojenectví

16. června 2012 v 18:08
PELÚJ
day 3

Najszení byly, takže byly silné. Jana, Alena a Romana uzavřely spojenectví. To znamení, že jestli prohrajou výzvi o imunitu, vypadne Tina.

Ve hře o imunitu šlo o spolupráci a Tona se moc snažila. Možná proto Pelújané vyhrály. K velkému překvapení se na druhém místě umístily holky z kmene Losém. Včera neměly jídlo a to jen ukazuje, jak jsou silné. Třetí skončili Shikaf. Překvapení nás čekalo i na posledním místě. Hydon -najezený kmen s nejlepším přístřeškem- byl poslední. Zřejmě proto, že byl namyšlený.

HYDON
day 3

Predátor všem nadával, ale ostatní byli také naštvaní. Každý sváděl vinu na druhé.

KMENOVÁ RADA -HYDON
day 3

Predátor a Bohuslav se domluvili, že s pomocí Filipa vyředí Viktora, který je štval když říkal, že je nejlepší.
Hlasování:
Predátor pro Viktora,
Bohuslav pro Viktora,
Filip pro Viktora,
Viktor pro Filipa.
Viktor, tribe spoken. It's time to leave.