2.den-oheň

15. června 2012 v 15:17
Oheň je důležitý hlavně pro uvaření jídla a přavaření vody. Jak si s jeho rozděláním ale poradí soutěžící, když nemají nic s čím by se dal rozdělat?

HYDON
day 2

Přístřešek si postavili celkem bez hádek a bez pochyby ho mají nejlepší se všech. Rení předvedl svůj talent, když chytil 3 myši, a vysloužil si tak přezdívku Predátor. Byl trochu problém s pozděláním ohně, ale nakonec si poradili tak, že si od Viktora půjčili brýle a pomosí paprsku ze slunce se jim podařilo rozdělat oheň. Mohli si tak opéct myši, které chytil Predátor.

SHIKAF
day 2

Leoš ukázal, že není žádná bábovka a s pomocí Petra a Michala se mu podařilo chytit menšího krokodýla. O jídlo bylo postaráno. S ohněm také nebyl problém. Petr dokázal rozdělat oheň pomocí klacíku a kůry.

PELÚJ
day 2

Holkám se také dařilo celkem dobře. Jana a Alena dokázaly chitit několik ryb. Nechtěly se o ně ale dělit s Tinou. Na Alenu se taky málem nedostalo. Nakonec ale malou rybku dostala. Tina se ale o jídlo musela postarat sama. Nakonec si chytila krysu.
Problém ale nastak, když si holky musely rozdělat oheň. Tina měla jako jediná brýle, a Alenu napadlo, že by jim je mohla půjčit, aby mohli rozdělat oheň. Tina je svojí spojenkíni půjčila, ale byla dost překvapená když je Alena odnesla Janě a Romaně. Tina se na Alenu dost naštvala a Alena se nakonec stale spojenkiní Jany a Romany. Těm se také podařilo rozdělat ohěň a opéct si na něm ryby. Ani Tina neměla hlad. Najedla se své krysy. A brýle také dostala zpět.

LOSÉM
day 2

Holkámse dnes konečně podařilo postavit si přístřešek. Jako jídlo jim posloužily lesní plody. Pokoušaly se rozdělat oheň, ale marně. Vznikla z toho velká hádka mezi Fretkou a Nikolou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cocktail dresses online cocktail dresses online | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 16:08 | Reagovat

Hey there. I need to to ask one thing. is this a wordpress web log as we are planning to be shifting across to WP. Furthermore did you make this template on your own? Cheers.
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama