6.a 7.den -jízda na prkně

20. června 2012 v 16:26
6.den se nic nedělo. Žádná výzva ani nic důležitého.

7.den
Dnes se uskutečnil druhý souboj o imunitu. Úkolem bylo sjet na pekně po kopečku z písku, tam vzít klacek ve své barvě a běžet spět. Takhle jeli 4krát. Zbylí 3 museli klacek hodit co nejdál. Kdo dohodil nejdál, vyhrál imunitu. V Pelúj bylo o jednoho víc. Petr sedět nemohl, proto seděla Nikola. Za Shikaf se klouzali Michal, Josef, Jeoš a Tina. Házely Jana, Romana, a Alena. Za Pelúj jezdili Petr, Bohuslav, Michala a Zora. Házeli Fretka, Filip a Predátor. Romana hodila daleko, ale na Fretku neměla. Pelúj opět vyhrávají.

PELÚJ
day 7

Fretka se před výzvou snaažila všechny povzbudit, aby zase vyhráli. Povedlo se. Petr uzavřel spojenectví s Bohuslavem, Filipem a Predátorem.

SHIKAF
day 7

Jana a Alena se před výzvou také snažily ostatní povzbudit. Ví, že když prohrajou poletí jedna nebo druhá. Nebo Leoš, protože ta ruka nevipadá moc dobře a všem furt říká, jak chce domu.

KMENOVÁ RADA -SHIKAF
day 7

Nic tak výjmečného to nebylo.
Hlasování:
Jana a Alena pro Romanu
Leoš pro Alenu
Romana, Tina, Michal a Josef pro Leoše
Leoš, tribe spoken. It's time to leave.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 prom evening dresses prom evening dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 14:52 | Reagovat

I just couldnt leave your website before telling you which I truly loved the standard information a person offer to your site visitors? Is going to be back again often to check out brand new articles
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama